Pentru ca site-ul să poată fi folosit în cele mai bune condiții, vă informăm că sunt folosite tehnologii precum modulele cookie. Este necesar acceptul dumneavoastră pentru a folosi în continuare aceste tehnologii pe site și pentru a continua navigarea pe site în condiții optime.
Gestionați setările pentru cookie:
Essential cookies enable basic functions and are necessary for the proper function of the website. Modulele cookie esențiale permit permit funcțiile de bază și sunt necesare pentru buna funcționare a site-ului web.
These cookies are needed for adding comments on this website.
Cookie-urile de marketing sunt folosite pentru a urmări vizitatorii pe site-uri web. Scopul este de a afișa reclame relevante și atractive pentru fiecare utilizator în parte.
A video-sharing platform for users to upload, view, and share videos across various genres and topics.
: www.youtube.com (opens in a new window)
Puteți găsi mai multe informații aici: Cookie Policy
Cu tot respectul !
Am ras mereu cu Dv ,atunnci cand spuneati ca Sora este tinut la frigider.
Oare Cora Muntean nu face la fel cu Dv. ?
Am scris un comentariu despre problema lui Djokovic in Australia ,care mi se pare absurda si face ca acel liber- arbitru al Omului sa nu mai fie luat in considerare de autoritati.
Nu sunt impotriva vaccinarii!!
Comentariul (de bun simt,fara jigniri) a fost sters.
Si cand ma ganesc ,ca am dorit sa trimit pe fiica mea la lansrea volumului 3 de calatorie ,si sa vina si cu autograf de la Dv !!!!
Sa inteleg ca nu mai trebuie sa comentam? Nu este nici o probema(doar sa precizati pe blog)