România ar putea câștiga bine ca Muzeu al lucrului prost făcut

Un comentariu pentru articolul „România ar putea câștiga bine ca Muzeu al lucrului prost făcut”

  • Ce simpatic sunteți Domnule Cristoiu,când povestiți momente umoristice!M-ași bucura să ne mai povestiți momente comice din epoca lui Ceaușescu.Au fost vremuri mai bune.Poate scrieți și o carte cu acestea.Abia aștept următoarea să apară.Avem mare nevoie de umor de calitate.Cu respect,Mihaela Seghedin.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *