Pentru ca site-ul să poată fi folosit în cele mai bune condiții, vă informăm că sunt folosite tehnologii precum modulele cookie. Este necesar acceptul dumneavoastră pentru a folosi în continuare aceste tehnologii pe site și pentru a continua navigarea pe site în condiții optime.
Gestionați setările pentru cookie:
Essential cookies enable basic functions and are necessary for the proper function of the website. Modulele cookie esențiale permit permit funcțiile de bază și sunt necesare pentru buna funcționare a site-ului web.
These cookies are needed for adding comments on this website.
Cookie-urile de marketing sunt folosite pentru a urmări vizitatorii pe site-uri web. Scopul este de a afișa reclame relevante și atractive pentru fiecare utilizator în parte.
A video-sharing platform for users to upload, view, and share videos across various genres and topics.
: www.youtube.com (opens in a new window)
Puteți găsi mai multe informații aici: Cookie Policy
https://www.youtube.com/embed/9bZkp7q19f0
Geoana presedinte,Doamne fereste!Pai nu ne-a ajuns cretinul de fata 10 ani?Mai vrem unul?La asa popor asa presedinti.Am vazut ca Luluta se da lovita.Deocamdata.
Un Presedinte bun ar fi dl Petre Daea, actualul ministru al agriculturii. Echilibrat si dedicat.
Așa e. Gardienii lagărului de exterminate nazist de la Sobibor erau ucraineni. Numele Demjanjuk ucrainean a fost al unuia dintre criminali.
„Eu azi nu m-am spalat pe dinti si m-am simtit mai bine”… a fost buna 😀
Bine v-am găsit, Maestre Ion Cristoiu ! Omul gospodar se chivernisește singur, nu are nevoie de afișe care să îi spună cum să se spele, cum să mănânce și ce să mănânce, într-un cuvânt de afișe care să îi spună cum să trăiască ! Este o cheltuială inutilă, dublă , enormă ,care se face – după cum bine spuneți ,Maestre – față de efectele pe care le-ar putea produce aceste afișe în conștiința și comportamentul cetățeanului ,care, dacă este econom, știe cum să procedeze,dacă e risipitor, nu îi pasă , iar, dacă e nepăsător, zgârcit sau avar, nu se mai spală …deloc ! Domnul Mircea Geoană , ” Mihaela ,dragostea mea „,s-ar putea să piardă și a doua oară alegerile la preșidinție, înainte ca acestea…să înceapă, dacă „Pup TV „nu își face bine datoria, dar este posibil să le piardă și fără…”Pup TV „Vă mulțumim pentru un jurnal video superb, Maestre Ion Cristoiu ! Felicitări și toate cele bune vă dorim ,Maestre !
E un articol deosebit. Cum sa nu ne placa daca e cu Fidel si cu dinozauri. Vă mulțumim pentru efortul de a realiza aceste superb editoriale, absolut minunat, Maestre Ion Cristoiu ! Va doresc o zi minunat