Pentru ca site-ul să poată fi folosit în cele mai bune condiții, vă informăm că sunt folosite tehnologii precum modulele cookie. Este necesar acceptul dumneavoastră pentru a folosi în continuare aceste tehnologii pe site și pentru a continua navigarea pe site în condiții optime.
Gestionați setările pentru cookie:
Essential cookies enable basic functions and are necessary for the proper function of the website. Modulele cookie esențiale permit permit funcțiile de bază și sunt necesare pentru buna funcționare a site-ului web.
These cookies are needed for adding comments on this website.
Cookie-urile de marketing sunt folosite pentru a urmări vizitatorii pe site-uri web. Scopul este de a afișa reclame relevante și atractive pentru fiecare utilizator în parte.
A video-sharing platform for users to upload, view, and share videos across various genres and topics.
: www.youtube.com (opens in a new window)
Puteți găsi mai multe informații aici: Cookie Policy
Nu este decat partial un mister.Mai multi jurnalisti au dezbatut la vremea respectiva acest subiect bomba rezultand urmatoarele. Cu vreo doua saptamani inainte de eveniment Basescu a declarat public ca se va ocupa personal de USL in sensul ruperii acestuia. Si s-a ocupat. Inainte de a se retrage Crin Antonescu a fost chemat la Cotroceni unde zice-se i s-a aratat o copie a unei declaratii . Ce scria nu s-a comunicat dar se poate lesne banui. Cert este ca impactul asupra lui Antonescu a fost devastator incat se mentine si astazi, parasind politica definitiv. Greu de crezut ca Antonescu va lamurii vreodata enigma dar poate, poate Basescu. Cam aceasta varianta se vehicula in presa de atunci. Acum,cat de reala este speculatia poate se va afla candva. Dar,cum a ajuns peste noapte KWI prim vice la PNL si ulterior pres. asta este inr-adevar un mare mister. Bine ,bine, fara Crin dar nu s-a gasit alt liberal ? Si cum au acceptat aceasta manevra cei din PNL oameni cu vechime in partid altfel vocali nevoie mare ?